Cennik

Działamy na obszarze całego Krakowa oraz Pińczowa i w okręgu od tej miejscowości do 150km. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Cennik

 Ocieplenia pianą PUR – atrakcyjne ceny za m2

Ocieplenia poddaszy pianką Pur to doskonały sposób na ocieplenie nawet dużych powierzchni.Koszt wykonania izolacji lub ocieplenia z wykorzystaniem tej technologii jest zazwyczaj ustalany wspólnie z inwestorem. Ma to miejsce po dokonaniu dokładnego pomiaru powierzchni, która wymaga ocieplenia.

Warto pamiętać, że gdy w grę wchodzi ocieplanie pianką poliuretanową, cena moze byc nieco wyższa niż za ocieplanie np. wełną mineralną, jednak skuteczność zabiegu o wiele lepsza, ponieważ pianka poliuretanowa jest duzo trwalsza izolacja a aplikowana pod ciśnieniem dociera nawet w najtrudniejdostępne miejsca, tworząc niezwykle szczelną warstwę wiatroszczelna izolacje.

Ocieplenia pianą poliuretanową to zabieg, którego cena za m2 ma inne składniki niż przy docieplaniu tradycyjnym. Cena ta wynika m.in. z wartości sprzętu niezbędnego do aplikacji, a także kosztów materiału.

Ocieplanie pianą wykonuje się szybko, więc cena za m2 robocizny jest niższa niż przy docieplaniu wełną mineralną – mniej pracy to mniejszy wydatek. Ponadto izolacja pianką PUR to zabieg, którego cena zależy też od wybranej wersji preparatu.

Prosimy uzupełnić poniższy formularz, dzięki czemu szybciej przygotujemy wycenę i skontaktujemy się z Państwem.

Prefereowany kontakt tel w godzinach

12 + 7 =

Telefon
tel: 733 560 569

kontakt@turbopiana.pl

tel: 733 560 569

Wincentego Witosa 26, Pinczów